Disable Preloader

KURUMSAL EĞİTİM

Kurumsal Eğitim Programlarımız

    Kurumlar son zamanlarda en hızlı dönüşümleri alabilecekleri alan olan personel eğitimlerine ağırlık vermektedir. Son yıllarda yabancı dil bilen çalışanların firmaya kattığı değer yadsınamaz.

   Gebze Amerikan Kültür Yabancı Dil Kursu’nda tüm seviyelerde İngilizce eğitimi uzman kadromuz tarafından teori ve uygulamanın birleşimiyle Avrupa Dil Portfolyosu kurallarına uygun bir şekilde verilmektedir.

   Kurumumuzda vermekte olduğumuz İngilizce dil eğitimine tabii tutulan personellerinizin seviye tespiti ile iletişim becerisi firma ve sektör amacına uygun olarak şekillendirilmektedir.

   

   Türkiye’ de 170 temsilciliğiyle hizmet veren Amerikan Kültür Yabancı Dil Kursları, Türkiye’nin en yaygın dil okuludur. Kurumsal eğitimler, talep edilmesi halinde uzman kadromuz tarafından kurs temsilciliklerimizde veya şirketlerin kendi bünyelerindeki eğitim salonlarında belirlenen gün ve saatlerde gerçekleştirilmektedir. Verilen eğitimlerde en fazla 10 kişilik sınıflar oluşturulmasını tavsiye etmekteyiz.

   Çalışanlarınızın dil seviyeleri deneyimli kadromuz tarafından sınava tabii tutularak belirlenmektedir. Kurumumuzda tüm personelleriniz için seviye danışmanlığı yapılmaktadır.

Kurumsal Raporlama

   Gebze Amerikan Kültür Yabancı Dil Okulları öğrencilerin devamlılık durumları, derslere katılım oranları, aldıkları quiz ve sınav sonuçlarını ve kursumuz ile olan her türlü ilişkisini kapsayan raporlar sunmaktadır. Bu raporlar hazırlandıktan sonra kurumsal öğrencilerle ve çalıştığı kurum ile paylaşılmaktadır.

gebze@amerikankultur.org.tr

 

”Amerikan Kültür Gebze İngilizce Kursları Dil Kursları Dil Okulları Yabancı Dil Kursları ”

Kurumsal İngilizce,Şirketler için İngilizce,Şirket içinde İngilize,Kurumsal dil eğitimi,Şirkette İngilizce özel ders,Şirketlere öğretmen gönderen kurslar,şirket personeline İngilizce,Kurumsal dil kursu,Şirket bünyesinde ingilizce,Şirket çalışanlarına İngilizce,şirketlere yönelik İngilizce,Şirket içinde özel İngilize dersi,şirket özel İngilize dersi,Şirketlere özel öğretmen gönderen kurs,Şirket içinde birebir İngilizce, Şirketler için yabancı dil kursu,Kurumsal İngilizce eğitimleri,Şirketlere yabancı öğretmen,Şirket içinde İngilizce kursu, İstanbul şirketler için İngilizce,İstanbuldaki şirketler için İngilizce eğitimi,Kurumsal eğitim veren dil kursları,Özel öğretmenle İngilizce, Gebze’deki şirketler için İngilizce eğitimi,Gebze’de Kurumsal eğitim veren dil kursları, Gebze’de Kurumsal eğitim veren İngilizce kursları…

Share: