Disable Preloader

YDS HAZIRLIK

YDS (Yabancı Dil Sınavı)

 

    Yabancı Dil Bilgisi Seviye Tespit Sınavı (YDS), ÖSYM tarafından uygulanan bir dil sınavıdır. Geçtiğimiz yılarda yapılan  ÜDS ve KPDS gibi sınavlar kaldırılmış ve yabancı dil bilgisini ölçmek için sadece YDS uygulanmaya başlanmıştır.

    Tüm dil sınavları YDS çatısı altında toplandığı için diğer yabancı dil puanı için tüm adayların yılda iki kez yapılan Yabancı Dil Bilgisi Seviye Tespit Sınavı’na (YDS) girmeleri gerekiyor. Yabancı Dil Bilgisi Seviye Tespit Sınavı (YDS) yılda iki defa yapılıyor. Ancak yılda iki kez yapılan YDS'de yer alan dil sınavlarında yalnızca Almanca, Arapça, Fransızca, İngilizce ve Rusça yılda iki kez yapılıyor.

     Tecrübeli ve alanında uzman eğitmenlerimiz tarafından verilen YDS eğitimi süresince adayın İngilizce altyapısı gelişir, sınav formatıyla ve karşılaşacağı soru tipleriyle tanışır ve zamanı en iyi şekilde kullanabilmek için bu soruları en kısa sürede nasıl çözeceğiyle ilgili pratik stratejiler öğrenir. Ayrıca kursta yapılan denemeler sayesinde bu stratejileri pekiştirme ve kendindeki gelişimi gözlemleme şansı bulur.

     Yabancı dil sınavları tek çatı altında toplandı. Kamu Personeli Yabancı Dil Bilgisi Seviye Tespit Sınavı (KPDS) , Üniversitelerarası Kurul Yabancı Dil Sınavı(ÜDS) ,Yabancı Dil Sınavı (YDS) olarak birleştirildi.

    YDS kursları Gebze’de özellikle yeni YDS sınavına özel,konusunda uzman öğretmenlerimiz ile gerçekleştirdiğimiz,YDS’ye özel olarak AmericanExaminationCenter tarafından hazırlanmış materyaller ve  güncellediğimiz programlarımız ile ilgili detaylı bilgi için şubemize ulaşmanızı rica ederiz.Gebze YDS kursu için Gebze Amerikan Kültür’ü tercih ediniz.

İletişim : 0 262 666 00 08

Gebze Amerikan Kültür ® Temsilciliği olarak misyonumuz;

Kurumsal yapımızın verdiği güç ve çağdaş öğretim teknikleri ile YDS’ye hazırlanan adaylarımıza en iyi hizmeti vermektir.

Share: